VANPA
MİMARLIK
MÜHENDİSLİK

VANPA

hakkımızda

VANPA, kökleri Türkiye ve Belçika’da bulunan, yaratıcı ve yetenekli bir mimar ile azimli bir inşaat mühendisi tarafından kurulmuş hızla büyüyen uluslararası bir şirkettir. Merkez bürosu Denizli Türkiye’de bulunmaktadır ve Belçika’da Bruges’e yakın başarılı bir mimarlık bürosuyla ortaklık içindedir.

Devamını oku

Vanpa alanındaki tüm inovasyonları takip ederek projelerini oluştururken, çevreye ve insana verdiği önemi her zaman ilk sırada tutar. Sizlerin hayatınızı kolaylaştıracak ve zamanınızı en verimli kullanacağınız şekilde düşünülerek yapılan tasarımlarını projelerine yansıtmayı ilke edinen Vanpa, modern yaşamın temsilcisi olacak.

Oluşturduğu yaşam alanlarında konforu bulacağınız, kullanışlı çalışma alanlarıyla iş performansınız yükseleceği projelerle karşımıza çıkan Vanpa, tecrübelerini sizlerle buluşturmak için çalışıyor ve her zaman bir üst seviyeyi hedefliyor. Daha önce yapmış olduğu uluslararası çalışmalardan esinlenerek, Türkiye’de olduğu gibi Avrupa ve Orta Doğu firmalarıyla ortaklıklar kuruyor, modern mimariyi yeni perspektifiyle inşa ediyor. Hizmet vermekte olduğu mimarlık-mühendislik, inşaat ve fizibilite-proje geliştirme sektörlerindeki standartları zirveye taşıyor.

Projelere Git

HİZMETLERİMİZ

Fizibilite & Proje Geliştirme

VANPA yatırımcılara, şirketlere ve özel kişilere Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da sektördeki teknik bilgisine dayanarak, fizibilite, danışmanlık ve proje geliştirme alanında proaktif hizmet sunmaktadır.

Fizibilite & Proje Geliştirme Hizmetleri

Mimarlık & Mühendislik

VANPA müteahhitlere ve özel kişilere dünya çapındaki tecrübesiyle müşteri odaklı bir mimarlık ve mühendislik hizmeti sunmaktadır.

Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri

İnşaat

VANPA yıllar içinde (farklı isimlerle) birkaç konut projesi tamamlamıştır ve gelecekte de bunu sürdürmek niyetindedir. Tamamlanmış, devam eden, planlanmış projelere internet sayfamızın “Projeler” bölümünden erişilebilir.

İnşaat Hizmetleri

Sürdürülebilir Enerji

Uluslararası enerji piyasası sürekli değişiyor ve VANPA bu değişimle başa çıkma konusunda ilgili teknik bilgiye sahip. VANPA hem Avrupa hem de Türkiye’de yenilenebilir enerji üzerine çalışmıştır ve Belçika’da (EPC) ve Türkiye’de (EKB) binaların Enerji Performansı Sertifikasyonu ile ilgili tecrübeye sahiptir.

Sürdürülebilir Enerji Hizmetleri

İthalat & İhracat

VANPA’nın genel merkezi Türkiye’nin “tekstil başkenti” Denizli’de bulunmaktadır. Bu yüzden VANPA, bu sektörde şirketinize tekstil ürünlerinin ithalat ve ihracatı için en iyi koşulları sağlayabilecek tecrübe ve mükemmel bir iletişim ağına sahiptir. Ayrıca inşaat endüstrisindeki tecrübesiyle ve şirketin kurucularının mimar ve mühendis olması dolayısıyla VANPA inşaat malzemesi ithalat ve ihracatıyla da ilgilenmektedir.

İthalat & İhracat Hizmetleri

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ